Niespodziewane wygrane zobaczyć mogli sympatycy sztuk walki w trakcie trwania gali mieszanych sztuk walki FAME 14 na hali w Krakowie!

Niespodziewane wygrane zobaczyć mogli sympatycy sztuk walki w trakcie trwania gali mieszanych sztuk walki FAME 14 na hali w Krakowie!

Ciężko zaprzeczyć temu, że w minionych latach sztuki walki stały się niesamowicie popularne u nas w kraju. Warto zrozumieć, iż pierwszymi prekursorami starć MMA w Polsce byli Martin Lewandowski a także Maciej Kawulski, którzy otworzyli federację KSW. Z pewnością do tego sportu mnóstwo sympatyków przyciągnęła rywalizacja Mariusza Pudzianowskiego z Najmanem przed 13-stoma laty. Bez najmniejszych wątpliwości zadziwiająca była przemiana konkurencji sportowej przez Pudziana na MMA. Mnóstwo ekspertów sportowych było zaintrygowanych tą sytuacją i każdy pragnął obejrzeć w walce Pudzianowskiego. W Polsce z upływem czasu rozpoznawalność MMA rozrastała się i na skutek tego została stworzona federacja FAME MMA.

Postacie, które rozpoznawalne są na portalach społecznościowych rywalizują między sobą w ramach organizacji FAME MMA. zaobserwować mogliśmy już od pierwszej edycji, iż jest duże zaciekawienie tego typu produktem. Każda kolejna edycja pobijała rekordy popularności, jeżeli chodzi o wykupione Pay Per View. W poprzedni weekend odbyła się 14 edycja FAME MMA, która miała miejsce w krakowskiej Tauron Arenie. Bardzo dużo zachwycających zestawień rozpisali dla swoich fanów właściciele federacji FAME MMA. Pojedynek pomiędzy Tomaszem Działowym, a Trombą był starciem wieczoru gali FAME 14. Sportowy poziom wszystkich walk bardzo wysoki. Z kolejnymi edycjami FAME MMA możemy zauważyć wyższe umiejętności u konkretnych celebrytów, co często ma wpływ na jakość widowiska. Fani sportów kontaktowych oczekiwali na starcie wieczoru, gdzie lepiej przygotowany okazał się Mateusz Trąbka. We wrześniu prawdopodobnie będzie miała miejsce kolejna edycja FAME. Organizacja FAME miała okazję ogłosić wiele popularnych celebrytów, które będą toczyć starcia w octagonie na ten kalendarzowy rok. Należy czekać na kolejne gale FAME, gdyż jest to świetne widowisko.