Klęska kadry narodowej Polski z narodową reprezentacją Czech na starcie eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

Klęska kadry narodowej Polski z narodową reprezentacją Czech na starcie eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

Fantastyczny występ narodowego zespołu Czech - przegrana piłkarskiej polskiej reprezentacji w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

Ostatnie mistrzostwa świata w wykonaniu polskiej narodowej drużyny były średnio udane. Nasi reprezentanci oczywiście byli w stanie wywalczyć awans do pucharowej fazy, jednakże nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Futbolowi sympatycy z naszego kraju zgodnie uważali, iż wymagana jest zmiana na stanowisku trenera. I między innymi dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na zakończenie współpracy z Czesławem Michniewiczem. Kolejnym selekcjonerem polskiego zespołu został Fernando Santos, którego pierwszym ważnym oponentem była drużyna narodowa Czech. To było pierwsze spotkanie w zmaganiach eliminacyjnych do Euro 2024 i niesamowicie istotne było to, by zatriumfować.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra nastroje w naszej kadrze były świetne, jednak weryfikacja przyszła błyskawicznie. Już po trzech minutach pojedynku czeska reprezentacja bowiem zdołała strzelić dwie bramki. Zarówno dla sympatyków zasiadających na trybunach w Pradze, jak i piłkarzy to było wielkie zaskoczenie. Piłkarze narodowej reprezentacji Czech od samego początku meczu prezentowali się zdecydowanie lepiej od naszych graczy i nic nie wskazywało na to, że w drugiej części się to zmieni. Reprezentacja Polski w drugiej części meczu grała trochę lepiej, jednak to zawodnicy z Czech zdobyli bramkę numer trzy. Strzelcem gola numer trzy w 64. minucie był Jan Kuchta. Piłkarze piłkarskiej reprezentacji Polski zdołali strzelić wyłącznie jedną bramkę na 3 minuty przed końcem meczu. Ten mecz w wykonaniu polskiej drużyny był tragiczny i należy to przyznać. Selekcjoner z Portugalii Fernando Santos z pewnością nie tak debiut w reprezentacji Polski. Nasza kadra mierzyć się będzie z narodowym zespołem Albanii w drugim meczu eliminacji. Z pewnością w tym pojedynku polska narodowa drużyna musi zgarnąć trzy punkty.