Mikołajkowa wycieczka do Nowego Sącza

poniedziałek, 18 grudnia 2017

Relacja uczniów:

Dnia 12 grudnia 2017 odbyła się wycieczka do Nowego Sącza. Wyjechaliśmy około godziny 10. Podróż minęła bardzo szybko. Gdy dotarliśmy na miejsce, podzieliliśmy się na grupy. Mieliśmy trochę czasu wolnego więc chwilę chodziliśmy po galerii. Kiedy rozpoczął  czas seansu, ruszyliśmy pośpiesznie do Sali kinowej i zaczęliśmy oglądać film pt.”Listy do M3”. Produkcja podobała się wszystkim i chętnie obejrzelibyśmy ją jeszcze raz. Po udanej rozrywce nadszedł czas na kolejna. Podzieleni na grupy udaliśmy się do pokoi SHARED LOOCKED. Po godzine wrażeń i rozwiązywania zagadek, tylko jednej grupie udało się wydostać. Bawiliśmy się przednio. Powrót był zorganizowany na godzinę 18. Byliśmy zadowoleni z wycieczki którą zorganizowała uczennica naszej klasy Julia Oleksy.