Mistrzostwa powiatu nowotarskiego w pływaniu

wtorek, 24 stycznia 2017

O godzinie dziewiątej reprezentacja naszych uczniów, wyjechała na zawody pływackie. Po treningu, rozpocząły się na pływalni miejskiej zawody. Na początku wystartowali reprezentanci stylu klasycznego dziewcząt. Z naszej szkoły popłynęła Anna Sinkiewicz, zajęła  piąte miejsce. Następnie chłopcy w stylu klasycznym, wystartowali  w nim: Bartosz Gabryś, zajmując szóste miejsce oraz Krzysztof Zachwieja – trzecie miejsce. Później odbyły się zawody w stylu klasycznym, nasza zawodniczka, Karolina Zachwieja zajęła ósme miejsce. U chłopców najlepiej z naszej szkoły popłynął Mateusz Hurkała, szóste miejsce oraz Patryk Słowik, dziesiąte miejsce. Reprezentantem w stylu grzbietowym był Karol Wolski, siódme miejsce.  W stylu motylkowym wystartował Mikołaj Zawiślak, niestety został zdyskwalifikowany, miałby drugie miejsce. Około godziny trzeciej wróciliśmy do domu z dyplomami i uśmiechem na twarzy.

Anna Sinkiewicz

Pływanie VI MCE 2016/17

powrót do listy | następna wiadomość