Mateusz Hurkała zwycięzcą V Memoriału Narciarskiego im. Marii Kaczyńskiej.

piątek, 17 lutego 2017

Ubiegloroczny zwycięzca Mateusz Hurkała wygrywa po raz drugi uzyskując najlepszy czas 24.96 podczas dwudniowego V Memoriału Narciarskiego im. Marii Kaczyńskiej.

Już drugi rok z rzędu nasza szkoła uczestniczyła w zawodach organizowanych w Rabce Zdroju na wyciągu Polczakówka. Impreza podzielona była na dwa dni. Pierwszego dnia startowali zawodnicy ze szkół podstawowych, my wspólnie z licealistami 16 lutego. Reprezentanci naszej szkoły spisali się świetnie. Mateusz z przewagą prawie 2 sekund po raz drugi został zwycięzcą. Patryk Słowik zajął 7 miejsce uzyskując czas 27.86.  Nagrody wręczał obecny na memoriale Prezydent Andrzej Duda. Gratulujemy zawodnikom naszej szkoły sportowej postawy i czekamy na podobne sukcesy podczas zbliżających się zawodów powiatowych w narciarstwie alpejskim.

Jacek Dusik

poprzednia wiadomość | powrót do listy