Międzyszkolny Konkurs Literacki

wtorek, 17 stycznia 2017 Jak uzaleĹźniłam/łem się od… czytania... więcej »

Klasa IIG artystycznie.

poniedziałek, 9 stycznia 2017 Nie kaĹźdy ma to szczęście, aby uczyć się malarstwa na szkle wprost od uznanej artystki. więcej »

Rok Henryka Sienkiewicza

poniedziałek, 19 grudnia 2016 Dobiega końca rok poświęcony wielkiemu wieszczowi Henrykowi Sienkiewiczowi. więcej »

Akademia upamiętniająca wprowadzenie stanu wojennego

środa, 14 grudnia 2016 35 rocznica stanu wojennego. więcej »

Święty Mikołaj zawitał do naszego Gimnazjum.

środa, 7 grudnia 2016 Widocznie byliśmy grzeczni, gdyĹź oprócz prezentów mikołajkowych w klasach dotarł do nas prawdziwy Mikołaj ze słodyczami. więcej »

Konkurs wiedzy o HIV i AIDS

piątek, 2 grudnia 2016 1 grudnia jest światowym dniem AIDS. więcej »

II G w Muzeum Lotnictwa Polskiego